Kaya Tenis Kulübü

 
 

Üye Girişi


Kullanıcı adı ve şifrenizi giriniz.


  • Kullanıcı Adı:


  • Şifre:

Kaya Tenis Kulübü - Duyurular

Kortların ışıklandırma saat ücreti toplam 50 TL. olup, bu ücret oynayan üyelerimiz arasında pay edilmektedir.

18:00 - 21:00 saatleri arasında üyelerimizin kortlardan maksimum faydalanabilmesi için misafir rezervasyonu yapılamayacaktır.

- İptal edilen rezervasyonlarda; iptal edilen kişi/kişiler tarafından aynı korta ve aynı saate yeniden rezervasyon yapılamamaktadır.

- Yedek yazılan oyuncular kulüpten ayrılırsa veya yedeklikten kendi isteği ile çıkarsa ancak 1 saat sonraki kortlara yedek yazılabilirler.

- Rezervasyon iptali rezervasyon saatinden en az 1 saat evvel yapılabilir. Rezervasyonlu kortlarına gelemeyen bir oyuncu dahi olsa kort yedek bekleyen oyunculara tahsis edilir. Yedek yoksa içerideki oyuncular devam edebilir. Rezervasyonlu oyuncu partneri gelmediyse ancak uygun bir oyuncuyla yedek  yazılabilir. Yedek yazılabilinmesi icin her iki oyuncunun kulüpte bulunması şarttır. Rezervasyonlu kortuna gelemeyen oyuncular kortunu iptal etmezse veya görevliye gelemeyeceğini bildirmezse ilkinde uyarı ikincisinde 15 gün sonrasında ise 30 gün rezervasyon yapamaz.

- Rezervasyon sisteminde boş görünen kortlara görevlinin bilgisi ve yönlendirmesi olmadan girilmemesi önemle rica olunur.

- Oynamayacak üye adını kullanarak kasıtlı yapılan rezervasyonlarda, rezervasyonu yapan ilkinde 15 gün rezervasyon yapamaz, tekrarında ise yönetim kurulunun alacağı karara göre işlem yapılacaktır.

- Rezervasyonlu kortlara giriş 4. kortta bulunan digital saate göre saat başıdır. Oynanan puanın bitmesi beklenmelidir.

- Rezervasyonlu kortlara yeni oyuncular girdiğinde süresi dolan oyuncular 3 dk. içinde kortu çekip çıkmalıdır. Kortu çekmeye file dibinden başlanmalıdır. ( Yeni giren oyuncuların çekilmiş sahada kısa top ısınmaları yapmaları için)

- Rezervasyonlu korta ancak 2 oyuncu birden girmelidir, partneri gelmeyen oyuncu tek başına korta giremez.

- Rezervasyon saati üzerinden 15 dk. geçtiğinde partneri gelmediği veya 2 oyuncununda gelmediği durumda, kort önce yedek bekleyen oyunculara tahsis edilir, yedek bekleyen yok ise kort içindeki oyuncular devam edebilir.

- Maç sırasında tişört değiştirme hariç kıyafetlerinizi soyunma odalarında değiştiriniz. Hiçbir halde üstsüz kort içinde ve dışında bulunmayınız.

- Kaya Termal Otel tesisleri kapalı ve açık alanları içinde (Kaya Tenis Kulübü dahil); dışarıdan getirilen yiyecek ve içeceklerin tüketilmemesi ve duyurulan kurallara uyulması önemle rica olunur.

Rezervasyonsuz kortlar yedek bekleyen oyunculara 2.3.4.1.5 sırasına göre 2.korttan başlayarak tahsis edilir. (Ancak üye kortlarında oynayan varsa tahsis önceliğine bakılmaz, boş korta yönlendirilir)

- Bayramı ve resmi tatil günlerinde kulüp idari büro ve kafe kapalı olup kortlarda ışıklandırma yapılmayacaktır. Üyelerimiz gün ışığında kortları rezervasyon prosedürüne uygun olarak kullanabilecektir.

Kort rezervasyonuna gelmeyen/gelemeyen oyuncu en az 1 saat önce iptal etmelidir. Aksi halde ilkinde uyarı, ikincisinde 15 gün, sonrasında her tekrarında 30 gün rezervasyon yapamayacaktır. 

* Üyelik dönemi biten ve aidat ödemesinde bulunmayan / bilgi vermeyen üyelerimiz rezervasyon yapamayacaklar, misafir oyuncu statüsünden istifade edebileceklerdir.

* Herhangi bir nedenle üyelik dondurulması bulunmamaktadır.

 
mail KURALLAR
 

* Kort giriş kapılarında kort kullanım kuralları yazılıdır.

- Kortu file ile çekerken ayak basılan yerleri içine alacak şekilde file dibinden başlayarak kortun tamamını çekiniz.

- Fileleri ve sehpaları kortiçi sulama fıskiyelerinin üzerine bırakmayınız.

- Kort bakımları, üyelerimizin en az rağbet ettiği saatlere planlanmaktadır. Görevlinin uyarılarına uyunuz bakımı tamamlanmamış kortlara girmeyiniz.

Süresi dolan korttan çıkan oyuncu en erken 1 saat sonrasına yedek yazılabilir.

- Tek oyuncu yedek yazılamaz. (2 veya 4 kisi)

- Gün içinde ileri saatlerde rezervasyonu olanlar ile 2 saat ve daha fazla oynayan oyuncular yedek yazılamaz; Ancak kort boş ise öncelik  sırasına göre korta girebilir. (Öncelik sırası ilk yazılanındır.)

- Yedek yazılan oyuncular müsait olan kortlara öncelik sırasına göre yerleştirilir.

- Yedek yazılacak oyuncuların kulüpte bulunmaları şarttır.

- Yedek yazılan oyuncular kulüpten ayrılırsa veya yedeklikten kendi isteği ile çıkarsa ancak 1 saat sonraki kortlara yedek yazılabilirler.

- Partneri gelmeyen üye başka bir üye ile görevliye haber vermeden korta giremez, aksi halde korta girenlere; rezervasyonuna gelmeyen oyuncuya verilen ceza tatbik edilir..

- Üye kortlarında top sepeti ile çalışma yapılamaz. En fazla 6 adet top ile oynanabilr.

- 2,3 ve 4 nolu kortlar üyelere, 1 ve 5 nolu kortlar kursiyerlere tahsislidir.

- Üyeler eğitim kortlarında boş saatlere rezervasyon yapabilir.

- Boş olan saatlerde; Üyeler kurs için ayrılan kortlarda, kursiyerler, üyeler için ayrılan kortlarda oynayabillir. 

- Tek kişi, çoklu top ile antrenman yapmak için eğitim kortlarından boş ise istifade edebilir, rezervasyon yapamaz.

- Diğer kortlarda oynayanları rahatsız edecek sözlü veya fiziksel davranışlarda bulunulamaz.

- Evcil hayvanlar tesise getirilemez.


Kaya Tenis Kulübü